Dárkové poukazy

Dárkové poukazy Zabavka.cz na nákup zboží v hodnotách od 200 - 20 000 Kč.

  • Dárkový poukaz je ideální volbou pro ty z Vás, kteří víte, že Vaši blízcí touží po některém z našich produktů z našeho obchodu, ale sami si nevíte rady, nechcete šlápnout vedle nebo pouze chcete na zakoupení toužebného výrobku částečně přispět.
  • Dárkové poukazy Zabavka.cz umožňují nakoupit jakýkoliv výrobek z naši nabídky obchodu Zabavka.cz.
  • Nákup s poukazem se provádí přes internet/do poznámky k objednávce uveďte pouze čislo vašeho poukazu/, telefonicky či při Vaší návštěvě našeho obchodu.
  • Dárkový šek lze vhodně využít i jako vánoční, narozeninový a jiný dárek pro Vaše blízké, kteří mají blízko k našemu sortimentu nebo také pro Vaše obchodní partnery jako poděkování za jejich spolupráci nebo například pro Vaše zaměstnance jako každoroční odměna a poděkování za dobře odvedenou práci. Neví Váš šéf, že takové šeky máme? Poraďte mu a už si vybírejte, co si za svou odměnu koupíte Vy.
Platnost dárkového poukazu je 12 měsíců. Poukaz lze uplatnit pouze v rámci jednoho nákupu, nelze ho uplatnit po částech. Hodnoty více dárkových poukazů lze sčítat dohromady na jeden nákup. Dárkový šek je opatřený bezpečnostními prvky proti zneužití a unikátním kódem.

Dárkový poukaz Vám doručíme poštou či emailem ihned po zaplacení. Objednávejte ihned z pohodlí domova!
 10 výrobků
 10 výrobků