Poker stůl CLUB WSOP Tournament

Poker stůl CLUB WSOP Tournament
 Krátký popisWorld Series of Poker znáte jistě z televizních přenosů. Každoročně je odhalen ve ctihodném Amazon Room hotelu a kasina Rio All Suit v Las Vegas při každoročním neoficiálním Mistrovství světa v pokeru. Stoly WSOP Club jsou podobné turnajovým stolům. Stejně jako u originálu je vlevo a vpravo vy Více ...
 Návrh ceny Váš návrh ceny
Máte zájem o tento výrobek, ale nesedí Vám naše cena? Nebo planujete nakoupit více kusů? Navrhněte nám svojí cenu!
 Parametry
Rozměr215 x 110 x 78 cm
Prodejní cena:
11900
Bez DPH:
9835

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH 21%

World Series of Poker znáte jistě z televizních přenosů. Každoročně je odhalen ve ctihodném Amazon Room hotelu a kasina Rio All Suit v Las Vegas při každoročním neoficiálním Mistrovství světa v pokeru.
Stoly WSOP Club jsou podobné turnajovým stolům. Stejně jako u originálu je vlevo a vpravo vytištěné logo WSOP, uprostřed logo „FLOPSHOT“, stejně jako u televizních přenosů je na logu položeno 5 karet společnosti. Vytištěná čára odděluje žetony hráčů od pole. Použité hrací plátno je z mikrovlákna a extrémně odolné.
S délkou něco přes 2m (215 x 110 x 78 cm / opěrky 13cm) u něj pohodlně najde místo 9 hráčů. Opěrka rukou z umělé kůže je měkce polstrovaná a i při dlouhé hře nabízí nutné pohodlí – přestože jistě nebudete hrát 19 hodin denně jako při skutečném WSOP.
Stůl se snadno postaví. Hrací plocha je předběžně smontovaná a spojená čtyřmi šrouby s oběma polokulatými stojany.

 


Pokerové stoly s označením CLUB jsou vhodné do restaurací, heren a pokerových klubů.