Šipky

Šipky jsou sport, sportovní náčiní, ale i zábavná hra, při které se házejí šipky na terč.

Šipky patří do kategorie přesnostních her. V šipkách existuje více variant her, nejznámější a nejvíce hrané jsou 501 (301, 701 a další odvozené varianty), Cricket a High Score.

Při každé hře se hráči (2 a více) střídají u terče (elektronický, sisálový) v tzv. kolech, a odhazují své 3 šipky dokud některý z hráčů nesplní podmínky hry a nevyhraje. Jedné hře se říká též "leg" (termíny používané v šipkovém sportu jsou i v Česku často přejaté z angličtiny). Utkání se skládá z předem určeného počtu legů nebo setů (skládající se z legů).

Umístění šipkového terče -Výška středu terče od země: 173cm.  Vzdálenost čelní strany terče promítnuté za zem: 237cm. Úhlopříčka pak mezi středem terče a čárou na zemi je 293cm.

Nabízíme Vám šipkové automaty, elektronické šipky, elektronické terče a sisálové terče. Dále nabízíme šipkové  příslušenství -  letky na šipky, děrovač na letky, hroty na šipky s malým i velký závitem (hroty soft steel 1/4 nebo 2BA), násadky na šipky, pružinky a těsnící gumičky na šipky, chrániče letek šipek, vypichováky zalomených hrotů a samozřejmě poudra na šipky. 

Předchozí | Dalšístrana / 4 0-24 z 83 výrobků
Předchozí | Dalšístrana / 4 0-24 z 83 výrobků