Vzdušný hokej Stratos

Vzdušný hokej Stratos
Galerie
Vzdušný hokej Stratos
 Krátký popisSTRATOS - Profi vzdušný hokej. Vzdušný hokej s profesionálními rozměry a funkcemi. Jemné linie a elegantní vzhled stolu doplňuje dynamická kombinace černé a stříbrné barvy. Hrací pole s dvoubarevnými lajnami je ideální pro rychlé a dynamické zápasy, při kterých se od kaž Více ...
 Návrh ceny Váš návrh ceny
Máte zájem o tento výrobek, ale nesedí Vám naše cena? Nebo planujete nakoupit více kusů? Navrhněte nám svojí cenu!
Prodejní cena:
34900
Bez DPH:
28843
Doporučená cena:
35900
Ušetříte:
1000

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH 21%

STRATOS - Profi vzdušný hokej.

Vzdušný hokej s profesionálními rozměry a funkcemi. Jemné linie a elegantní vzhled stolu doplňuje dynamická kombinace černé a stříbrné barvy. Hrací pole s dvoubarevnými lajnami je ideální pro rychlé a dynamické zápasy, při kterých se od každého hráče vyžaduje maximální koncentrace a schopnost rychlé reakce a kombinace.

Kabinet z MDF tloušťky 16 mm černé barvy a z pochromovaných profilů. Výškové nastavení pro dokonalé vyrovnání hrací plochy na nerovném povrchu.

Mantinely z PVC se stříbrnou povrchovou úpravou a černými plastovými zaoblenými rohy.

Hrací pole má průběžnou aluminiovou hranu pro přesné zamíření puku.

Bílé MDF hrací pole tloušťky 3 mm o rozměrech 193 x 102 cm s dvoubarevným potiskem odolné proti poškrábání a úderům. Snadná údržba a čištění.

Pod hracím polem je umístěn výkonný ventilátor na 230 V s vypínačem, který fouká vzduch přes otvory v hracím poli a vytváří tak vzduchový polštář.

Elektronický displej s integrovanou zvukovou funkcí umístěný uprostřed nad hrací plochou v kovovém rámu pro stále aktuální přehled o stavu zápasu. Po každé vstřelené brance zazní zvukový signál.

Rychlé a snadné vracení puku po skórování pomocí vestavěné kapsy.

Příslušenství: 4 hokejky a 4 puky.

Záruka Náhradních Dílů! K tomuto výrobku si u nás můžete objednat jakýkoliv náhradní díl.

Rozměry : 81x122x213,5cm
Hmotnost 100kg
Hrací plocha 193x102cm