Stern Flipper Pinball Led Zeppelin PRO

Stern Flipper Pinball Led Zeppelin PRO
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Krátký popisNevýherní zábavní automat pro široké spektrum hráčů. Další z ikonických flipperů od firmy Stern nabízející spoustu zábavy. Precizní grafické zpracování, perfektní zvuk a volba herních režimů nabídne jedinečný herní zážitek všem věkovým kategoriím.   Unikátní Pinball od legendárního výrobce F Více ...
 Návrh ceny Váš návrh ceny
Máte zájem o tento výrobek, ale nesedí Vám naše cena? Nebo planujete nakoupit více kusů? Navrhněte nám svojí cenu!
 Parametry
Hmotnost110 kg rozbaleno, 130 kg nerozbaleno
Rozměršířka 70,5 cm x hloubka 145 cm x výška 198 cm
Není skladem

Nevýherní zábavní automat pro široké spektrum hráčů. Další z ikonických flipperů od firmy Stern nabízející spoustu zábavy. Precizní grafické zpracování, perfektní zvuk a volba herních režimů nabídne jedinečný herní zážitek všem věkovým kategoriím.  

Unikátní Pinball od legendárního výrobce Flipperů společnosti Stern, nabízí fanouškům této nestárnoucí hry Flipper Pinball s tématikou Skupiny Led Zeppelin, která patří mezi nejprodávanějších kapely na světě s odhadovaným rekordním prodejem 300 milionů kusů po celém světě. 

"Není nic unikátnějíšho a zábavnějšího, než spojit pinball a hudbu dohromady," řekl Gary Stern, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Stern Pinball, Inc. Ve spolupráci s Led Zeppelin vytvořili ikonický Flipper Pinball. 

Všechny modely Pro, Premium a Limited Edition mají na míru tvarovanou hračku Hindenburg Zeppelin založenou na ikonických obrázcích z alba Led Zeppelin I. 

Díky zabudovanému Expression Lighting System ™ s 96 inteligentními RGB LED je možné plně ovládat barevné spektrum. Tento integrovaný systém osvětlení hřiště je umístěn v kapsách vyříznutých po stranách skříně, aby poskytoval barevné osvětlení celého hřiště, a je synchronizován s vlastními světelnými show speciálně navrženými pro každou skladbu a dynamicky reagující na hru

Volitelně s mincovníkem na 5,10,20 a 50 Kč za příplatek nebo v nastavení pro volnou hru FREE PLAY.

Uvedená cena je bez 21% dph.

Provádíme záruční i pozáruční servis těchto přístrojů. 

Dále nabízíme pravidelné repase, výměnu za jiné modely, odkup a potřebné poradenství.

Součásti naší nabídky je pronájem těchto přístrojů pro kancelářské prostory, domácí použití a pro firemní eventy.